2016 m.  

 

 

 

 

 

ETA HACK 25 kW, Kaišiadorys

ETA HACK 25 kW, Kaišiadorys

Planuojamas projektas „Bugenių geležinkelio stoties pastatų komplekso šildymo sistemos modernizavimas“.

 

 

 

2016 m. kovo mėn. sumontuotas ir į eksploataciją paleistas ETA HACK 25 kW katilas Kaišiadorių geležinkelio stoties meistrijoje.

 

 

 

 

2015 m. 

 

2015 m. spalio mėn. sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 35 kW katilas Viduklės geležinkelio stotyje, Raseinių raj.

 

 

 

2015 m. spalio mėn. sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA PelletsCompact 50 kW granulinis katilas Šilalėje.

 

 

2014 m. 

 

Įgyvendinant projektą „Valčiūnų geležinkelio stoties pastatų šildymo sistemų įrenginių modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas  į eksploataciją ETA HACK 70 kW katilas Valčiūnuose, Vilniaus raj.
 

Įgyvendinant projektą „Kėdainių geležinkelio stoties meistrijos pastato šildymo sistemos įrenginių modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas  į eksploataciją ETA HACK 35 kW katilas Kėdainiuose.

 

Įgyvendinant projektą „Zoknių geležinkelio stoties patalpų šildymo sistemos modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 25 kW katilas Zokniuose, Šiaulių raj.

 

Įgyvendinant projektą „Jonaitiškių geležinkelio stoties patalpų šildymo sistemos modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 25 kW katilas Jonaitiškiuose, Šiaulių raj.

 

 

 

Įgyvendinant projektą „Pavenčių geležinkelio stoties administracinio pastato šildymo sistemos įrenginių modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 50 kW katilas Pavenčiuose, Šiaulių raj.

 

 

2013 m. 

 

Rokiškio geležinkelio stotyje sumontuoti ir paleisti į  eksploataciją du 65 kW  biokuro katilai.
 

Kužių geležinkelio stotyje sumontuotas ir paleistas į eksploataciją 65 kW  biokuro katilas.

 

 

 

Alytaus geležinkelio stotyje sumontuoti ir paleisti į eksploataciją du 65 kW biokuro katilai.