2016 m.

  Įvykdytas projektas „Bugenių geležinkelio stoties pastatų komplekso šildymo sistemos modernizavimas“.  Sumontuoti ir paleisti du smulkintos medienos kuro katilai HACK 130 ir HACK atitinkamai 130 kW ir 200 kW galingumo

ETA HACK 25 kW, Kaišiadorys

ETA HACK 25 kW, Kaišiadorys

2016 m. kovo mėn. sumontuotas ir į eksploataciją paleistas ETA HACK 25 kW katilas Kaišiadorių geležinkelio stoties meistrijoje.

2015 m. 

2015 m. spalio mėn. sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 35 kW katilas Viduklės geležinkelio stotyje, Raseinių raj.
  2015 m. spalio mėn. sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA PelletsCompact 50 kW granulinis katilas Šilalėje.

2014 m. 

Įgyvendinant projektą „Valčiūnų geležinkelio stoties pastatų šildymo sistemų įrenginių modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas  į eksploataciją ETA HACK 70 kW katilas Valčiūnuose, Vilniaus raj.
  Įgyvendinant projektą „Kėdainių geležinkelio stoties meistrijos pastato šildymo sistemos įrenginių modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas  į eksploataciją ETA HACK 35 kW katilas Kėdainiuose.
  Įgyvendinant projektą „Zoknių geležinkelio stoties patalpų šildymo sistemos modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 25 kW katilas Zokniuose, Šiaulių raj.
  Įgyvendinant projektą „Jonaitiškių geležinkelio stoties patalpų šildymo sistemos modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 25 kW katilas Jonaitiškiuose, Šiaulių raj.
  Įgyvendinant projektą „Pavenčių geležinkelio stoties administracinio pastato šildymo sistemos įrenginių modernizavimas“, sumontuotas ir paleistas į eksploataciją ETA HACK 50 kW katilas Pavenčiuose, Šiaulių raj.

2013 m. 

Rokiškio geležinkelio stotyje sumontuoti ir paleisti į  eksploataciją du 65 kW  biokuro katilai.
  Kužių geležinkelio stotyje sumontuotas ir paleistas į eksploataciją 65 kW  biokuro katilas.
    Alytaus geležinkelio stotyje sumontuoti ir paleisti į eksploataciją du 65 kW biokuro katilai.