Biokuro katilai

Granuliniai
(medienos granulių)

Smulkintos medienos
(skiedrų)

Kieto kuro
(malkų)

  • ETA Heiztechnik GmbH – vienas iš solidžiausių katilų gamintojų Austrijoje bei Europoje. Įmonė buvo įkurta 1998 m. ir specializuojasi gaminti tik mediena kūrenamus katilus: malkomis, granulėmis, smulkinta mediena (biomasė, skiedros) ir miskantais (žolinis augalas). Austrų gamintojo katilai ETA yra skirti žmonėms, vertinantiems taupų natūralių resursų naudojimą, mėgstantiems komfortą ir galvojantiems apie aplinkos tausojimą. Ir nors pagrindinis gamintojo siekis yra ekologija, ETA katiluose yra instaliuota moderniausia elektronika bei valdymo technika. Įmonės konstruktorių sukurti katilai yra pilnai automatizuoti (išskyrus malkinius), labai paprastai valdomi ir atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Visuose katiluose yra integruotas nuotolinio valdymo modulis. Aukštutinėje Austrijoje įsikūrusioje gamykloje ETA dirba 217 darbuotojų, iš kurių 20 yra konstruktoriai, nuolatos tobulinantys produkciją. Per metus įmonėje pagaminama virš 21 tūkst. katilų. Visi jie surenkami ir testuojami gamykloje.
  • 82% gaminių tiekiami eksportui – katilai parduodami Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Naujojoje Zelandijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje ir Japonijoje. Daugumoje šių šalių yra įkurtos ETA Heiztechnik GmbH atstovybės. 2013 metais buvo įgyvendintas pirmasis ETA projektas Lietuvoje – AB Lietuvos geležinkeliai modernizavo 5 geležinkelio stočių šilumos ūkį ir jose pastatė biomase/granulėmis kūrenamus katilus. Pasiteisinus šiam pilotiniam projektui,
    2014 m. birželio mėn. ETA Heiztechnik GmbH ir Lietuvos įmonė UAB Strefa pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią UAB Strefa platina ETA gaminius Baltijos šalyse ir atlieka jų servisą. Įmonės kredo – optimali kokybė be jokių kompromisų. Toks darbas nepastebėtas nelieka – įmonės katilai yra pelnę daugybę apdovanojimų ne tik Austrijoje, bet ir užsienio šalyse.

Daugiau informacijos apie įmonę ir jos gaminius galima rasti svetainėje www.eta.co.at
(vokiečių ir anglų k.) arba atvykus į UAB Strefa. Maloniai kviečiame užsukti!